Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Praca na produkcji

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pakowacz

Obowiązki:

• prace pomocnicze przy linii produkcyjnej,
• pakowanie, tworzenie multipaków, kompletowanie zestawów,
• etykietowanie,
• składanie pudełek
• co-packing,
• konfekcjonowanie

Wymagania:

• wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
• zdolności manualne,
• sprawność fizyczna,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, w tym praca w nocy,(6-14, 14-22, 22-6)
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
• pracę w renomowanym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• możliwość rozwoju zawodowego oraz zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta,
• możliwość skorzystania z transportu m.in. z: Zakroczymia, Nasielska, Pomiechówka i Płońska.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.