Praca na produkcji w Zabierzowie - Zapewniamy transport!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Olkusz, małopolskie

Miejsce pracy: Olkusz

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pakowacz/ka

Miejsce pracy: Zabierzów

Nr Ref.: PPB/035/KIM

ZADANIA:

• Pakowanie produktów zgodnie ze standardami,

• Praca stojąca przy linii produkcyjnej,

• Obsługa niezbędnych urządzeń w procesie produkcji,

• Współpraca z pracownikami magazynu,

• Przestrzeganie zasad BHP,

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

OFERUJEMY:

• Pracę w Zabierzowie,

• Pracę 3-zmianową, od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne),

• Wynagrodzenie zasadnicze + system dodatków,

• Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie,

• Możliwość transportu z okolic KLUCZY, OLKUSZA do Zabierzowa

• Wynagrodzenie zawsze na czas!

WYMAGANIA:

• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00, 22:00-6:00),

• Książeczka sanepidowska,

• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

• Predyspozycje manualne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials