Praca na produkcji w Ustroniu - praca od zaraz!

InterKadra Sp. z o.o.

Ustroń, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Ustroń

Opis stanowiska pracy:

- praca na linii produkcyjnej w branży automotive polegająca na montażu elementów wyposażenie samochodów

- praca manualna

Wymagania:
- sprawność fizyczna
- zdolności manualne (duża sprawność w dłoniach ze względu na specyfikę pracy)
- zaangażowanie oraz chęć do pracy
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
- doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę od zaraz za pośrednictwem APT Interkadra
- pełny etat
- umowę o pracę tymczasową, możliwość długotrwałej współpracy oraz stałego zatrudnienia u Klienta
- stawkę godzinową i premie uznaniowe
- pracę w Ustroniu w dogodnej lokalizacji
- pracę w międzynarodowym środowisku, w miłej atmosferze

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.