Praca na produkcji urządzeń elektronicznych i wiązek kablowych

WDR Elektro

Kraków, 31-873, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma WDR Elektro poszukuje pracowników do produkcji urządzeń elektronicznych i wiązek kablowych

Wymagania:
- Chęci do pracy
- Umiejętności manualne
- Ważna legitymacja studencka
- Mile widziana umiejętność lutowania elementów SMD

Obowiązki:
- Lutowanie elementów elektronicznych wg schematu
- Zaciskanie końcówek kablowych i obróbka przewodów
- Inne czynności towarzyszące produkcji urządzeń elektronicznych

Oferujemy:
- Pracę w siedzibie firmy na terenie Krakowa, ul. Mrozowa, okolice Kombinatu w Nowej Hucie
- Czas pracy od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00
- Bezstresowa, miła atmosfera
- Wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych układów, oscyluje w okolicach 10 - 11 zł/h netto
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Zapraszam do składania CV

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Firma WDR Elektro zajmuje się kontraktową produkcją urządzeń elektronicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 16PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji