Praca na produkcji - ślusarz/monter/spawacz/tokarz/frezer

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny Sp. z o.o. (nr KRAZ 1428) dla swojego wieloletniego klienta - producenta grzejników - poszukuje osób na stanowiska:

ŚLUSARZ
ŚLUSARZ-MONTER
TOKARZ/FREZER
SPAWACZ TIG
LAKIERNIK (pomocnik)

Miejsce pracy: Poznań (Os. Warszawskie)

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie godzinowe w zależności od stanowiska i doświadczenie od 19,46 do 27,85 zł brutto (podstawa i premia)
- stabilne zatrudnienie,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Obowiązki (w zależności od stanowiska):
- wykonywanie prac ślusarskich,
- praca na podstawie rysunku technicznego,
- utrzymanie jakości produktu,
- obsługa elektronarzędzi,
- ręczna lub mechaniczna obróbka gotowych elementów,
- pomoc przy malowaniu metodą proszkową
- spawanie elementów metodą TIG.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (sporadycznie zmiana nocna),
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- dobra znajomość metrologii warsztatowej,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji