Praca na produkcji - operator produkcji (Skawina)

Work Service Express

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- praca w obszarze produkcji

- formowanie, sortowanie i pakowanie wyrobów ogniotrwałych

- obsługa maszyn i urządzeń do wytwarzania oraz obróbki materiałów ogniotrwałych

- przestrzeganie zasad BHP i ładu na stanowisku pracy

Wymagania:

- wykształcenie – średnie lub zawodowe kierunkowe

- doświadczenie w pracy na produkcji

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie i motywacja do pracy

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi stacjonarnych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym (możliwe wyrobienie nadgodzin)

- wynagrodzenie 2200 bruttp/miesiąc + premia kwartalna

- atrakcyjny program szkoleń i kursów

- szeroki pakiet socjalny m.in. bezpłatny posiłek, wczasy pod gruszą

- pracę w międzynarodowej firmie, dającej możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego indywidualnego rozwoju zawodowego

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.