Praca na produkcji od zaraz!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zbąszynek, wielkopolskie

PRACA NA TERENIE ZBĄSZYNIA

Nr ref.: 40594
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Zbąszynek

Zakres obowiązków:

- proste prace manualne polegające na uzupełnieniu wypełnienia papierowego w ramce

- dbałość o jakość produktu i bezpieczeństwo

Oczekiwania:

- gotowość do pracy zmianowej

- chęć nawiązania długofalowej współpracy

- dyspozycyjność

Oferta:

- umowa o pracę na czas określony

- pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania

- opłacane składki ZUS

- możliwość nawiązania długiej współpracy

- praca na III zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

- praca u jednego z największych pracodawców w regionie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)