Praca na produkcji od zaraz!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:
• obsługa maszyn do formowania
• kontrola jakości wyrobu gotowego
• uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
• dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy
• przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową od zaraz z możliwością dłuższej współpracy
• praca na terenie strefy ekonomicznej w Niepołomicach
• wynagrodzenie zasadnicze plus premia wynikowa
• niezbędne szkolenia
• Pakiet benefitów: Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• wysoka świadomość jakości i bezpieczeństwa pracy
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym od zaraz
• dokładność, rzetelność, punktualność
• znajomość zagadnień z zakresu mechaniki będzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials