Praca na produkcji od zaraz

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

TWOJE OBOWIĄZKI :

-Dbanie o porządek na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP

-Dbanie o ciąg produkcji

-Wykonywanie prostych prac manualnych

WYMAGANIA STAWIANE NA TYM STANOWISKU :

-Wykształcenie minimum zawodowe

-Odpowiedzialność i zaangażowanie

-Dodatkowe uprawnienia - mile widziane

-Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:

- praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00,
- I umowa o pracę na pełny etat na trzy miesiące - wynagrodzenie:

12,20zł/godz. brutto+ dodatki:
200 zł brutto - premia na start
300 zł brutto - premia miesięczna
- Kolejna umowa o pracę na rok z możliwością stałego zatrudnienia - wynagrodzenie:

13,44zł/godz. brutto + dodatki:
300zł brutto - premia miesięczna
500zł brutto - premia kwartalna
- dodatek za polecenie kandydata do pracy 400zł brutto,
- szansa stałego zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy Użytkownika.
Zapewniamy dojazd na trasach
Tarnobrzeg-Mielec, Dębica-Mielec, Osiek-Mielec, Staszów-Mielec, Nowa Dęba-Mielec.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.