Praca na produkcji od zaraz - transport do Niepołomic

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kazimierza Wielka, świętokrzyskie

Miejsce pracy: Kazimierza Wielka

Zadania:

  • odbiór zgrzewek z napojami z linii
  • układanie zgrzewek/napojów na paletach
  • owijanie palet folią strech
  • przygotowywanie elementów do załadunku
  • szereg prac manualnych związanych z co-packingiem
  • współpraca z pracownikami magazynu
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

- Aktualna książeczka sanepidowska, lub chęć wyrobienia

- Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem,

- Duża motywacja do pracy,

- Gotowość do wykonywania pracy stojącej.

Oferujemy:

- Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie (wynagrodzenie akordowe lub godzinowe uzależnione jest od projektu)
- Pacę od zaraz w Niepołomicach (Strefa Ekonomiczna)

- Możliwość związanie się z firmą na dłużej,

- Pracę w systemie 3-zmianowy (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00),

- Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną

- Zapewniamy transport z Kazimierzy Wielkiej - Donosy - Wielgus - Koscielec -Nowe Brzesko -Chobot - Niepołomice

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials