Praca na Produkcji Kosmetyków

Adecco Poland Sp. z o.o.

Żyrardów, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Żyrardów

Obowiązki:
• Praca przy produkcji kosmetyków;
• Obsługa linii produkującej;
• Konfekcjonowanie, sortowanie, dodawanie komponentów;
• Konserwacja linii;
• Pozostałe zlecone prace.

Wymagania:
• Aktualna Książeczka Sanepidu;
• Mile widziane doświadczenie (niewymagane);
• Reagowanie na zmienne środowiska pracy;
• Zaangażowanie i chęć rozwoju.

Oferujemy:
• System pracy 3-zmianowy: 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00;
• Wynagrodzenie 12 zł, 14 zł, 16 zł +dodatek nocny;
• Bezpłatny dowóz na wszystkie zmiany;
• Płatny urlop, odprowadzane wszystkie świadczenia;
• Deputaty w postaci paczki kosmetyków co miesiąc;
• Miłą atmosferę pracy;
• Szkolenia na stanowisku pracy;
• W zależności od wyników pracy możliwość zatrudnienia bezpośrednio w Fabryce.

Numer referencyjny: P/L2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.