Praca na produkcji - Konstantynów Łódzki

Biznes Partner Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego Klienta z branży obróbki i przetwórstwa tworzyw sztucznych zatrudni na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Obowiązki:

- obsługa wtryskarek
- kontrola jakości produktów
- pakowanie
- obsługa prostego programu komputerowego

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym / równoważnym
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- dobry wzrok i spostrzegawczość
- chęć podjęcia współpracy na dłużej

Oferujemy:

- umowę o pracę
- stawkę godzinową + premie
- możliwość przejęcia przez pracodawcę związana z szerokim i atrakcyjnym pakietem socjalnym (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne),
- terminowe wypłaty wynagrodzeń,
- współpraca długoterminowa,
- opieka Konsultanta Agencji,

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji zawierających następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania."

Informujemy, że Administratorem danych jest Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Narutowicza 7/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji