Praca na produkcji dla każdego

Agencja Zatrudnienia KS Service

Świdnica, dolnośląskie

Miejsce pracy: Świdnica

OBOWIĄZKI

  • obsługa maszyn na hali produkcyjnej
  • wstępna kontrola jakości produktu
  • raportowanie wyników produkcji w systemie zakładowym
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość oraz sumienność
  • do współpracy zapraszamy również kobiety
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki
  • bezpłatny transport do miejsca pracy ze Świdnicy, Strzegomia oraz okolicznych miejscowości
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą
  • szkolenie wewnętrzne przygotowujące do pracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.