Praca na produkcji -> 3400 zł

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia ?

Chcesz dobrze zarabiać i się rozwijać ?

Stawiamy na Ciebie! Ty postaw na nas !

  • Miejsce pracy: NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

Oferujemy:

  • Atrakcyjną podstawę + premie,
  • Pracę od Pon do Pt,
  • Darmowy posiłek,
  • Dofinansowanie do dojazdów (15zł/km)
  • Prywatną opiekę medyczną.

Oczekujemy:

  • Stabilności zawodowej,
  • Zaangażowania w pracę,
  • Sumienności,
  • Dyspozycyjności w ramach 3 zmian.

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • szlifowanie odlewów.

Zainteresowany ?
Nie czekaj ! Aplikuj już tera lub zadzwoń 723 190 366.

Numer referencyjny: PP/07/09/2019/KK/GRW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.