Praca na produkcji – 3000zł brutto, zacznij od zaraz!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Miejsce pracy: Skawina

Obowiązki:

• Wsparcie operatora produkcji w formowaniu, sortowaniu i produkcji materiałów ogniotrwałych
• Dbanie o stanowisko pracy
• Praca z rysunkiem technicznym

Czego od Ciebie oczekujemy?

• Wysokiej motywacji i chęci do podjęcia pracy od zaraz
• Umiejętności pracy w zespole
• Doświadczenia w pracy na produkcji i znajomości rysunku technicznego (mile widziane)
• Obsługa suwnicy, żurawia i wózka widłowego to dodatkowe atuty dla naszego Klienta!

Co oferujemy?

• BARDZO KONKURENCYJNĄ STAWKĘ - 3000zł brutto pensji podstawowej + premia kwartalna do 1000zł brutto!
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat
• Wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
• Pracę od zaraz oraz sprawną, bezstresową rekrutację
• Ciekawą pracę w firmie, która dba o rozwój zawodowy swoich pracowników
• Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium, w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych oraz usługi prawnicze, a także kuponów rabatowych do sklepów internetowych, pizzerii, restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, teatrów, szkół tańca oraz wielu innych miejsc na terenie całego kraju!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials