Opis stanowiska pracy

Generali

Oferujemy :
Bezpieczeństwo silnej marki

Systematyczny rozwój

Wzrost kariery w dopasowaniu do zaangażowania

Ciężką pracę za duże wynagrodzenie

Grupa Generali to jeden z największych koncernów ubezpieczeniowo-finansowych, plasujący się w gronie 100 największych spółek na świecie. W jej skład wchodzą towarzystwa ubezpieczeniowe, holdingi i spółki finansowe, agencje nieruchomości oraz spółki usługowe w ponad 60 krajach na kilku kontynentach.

Generali w swojej codziennej działalności łączy 178-letnią tradycję oraz innowacyjność i nowoczesność. Eksperci Generali umiejętnie wykorzystują globalne doświadczenia i zdobytą wiedzę opierając się jednocześnie na zaawansowanej technologii będącej podstawą działalności Towarzystwa.

Wymagania

Wymagamy:
Chęci uczenia się
Chęci zarobkowania
Średniego wykształcenia
Wieku powyżej 25 lat
Niekaralności

Prezentacja firmy

Zajmuję się pozyskiwaniem klientów do<br/>międzynarodowej Grupy Kapiałoe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
bezterminowa
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
propolcjonalnie od dochodu
Branża / kategoria:
Praca Finanse