Praca na PGE Narodowym - Warszawa

Jobman Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Potrzebujesz gotówki na już?
Uczysz się lub studiujesz i chcesz pogodzić naukę z pracą?
Jesteś osobą pracującą i szukasz dodatkowego zajęcia na kilka godzin dziennie lub na weekend?
A może jednak szukasz pracy w większym wymiarze godzin?
Mamy dla Ciebie idealną ofertę!
Sam decydujesz, kiedy pracujesz, a pieniądze dostajesz do 5 dni!

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 poszukuje osób do pracy do obsługi "kiosków gastronomicznych" na PGE Narodowy.
Oferta pracy tymczasowej.
Nr: w5

Stanowisko: kasjer/kucharz.

Praca w terminach:
Maj: 2, 13 i 27
Czerwiec: 10
Lipiec: 1
Sierpień: 24
...i inne :)

Proponujemy:

- praca dodatkowa (2-3 razy w miesiącu)
- możliwość pracy na innych zleceniach
- umowa zlecenie
- miłą atmosferę
- możliwość szybkiej wypłaty wynagrodzenia - przelewem na konto do 5 dni roboczych
- obsługę administracyjną on-line – dostęp do konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez wychodzenia z domu
- wsparcie konsultantów i Rzecznika Pracownika

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

- aktualna książeczka sanepidu
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- komunikatywność i odpowiedzialność
- chęci do pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj drogą elektroniczną.

Do dokumentów rekrutacyjnych dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia