Praca na miesiąc - magazyn, Niemcy

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

• skanowanie towaru

• pracownicy znający język niemiecki pracują w sortowni (Sorteranlage)

• pracownicy bez znajomości języka niemieckiego pracują przy stacji drukującej nalepki (Labelstation)• kobiety zajmują się pracami porządkowymi (Säuberungsstation)

• załadunek, rozładunek, przeładunek towaru

LOKALIZACJA - ERFURT - NIEMCY

Oferujemy:

  • dodatek dla kierowców, którzy jeżdżą na miejscu samochodem – 420 € Brutto/ miesięcznie
  • praca w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do soboty
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • zapewnione zakwaterowanie opłacane przez Pracownika w wysokości 250 EURO/ miesięcznie (kwota odciągana z wypłaty)
  • po przepracowaniu dwóch tygodni Pracownik ma możliwość pobrania jednorazowej zaliczki Wynagrodzenie
  • Stawka brutto za godzinę
  • 8,75 € Brutto/h – bez znajomości języka niemieckiego
  • 9,25 € Brutto/h – ze znajomością języka niemieckiego

Wymagania:

  • mile widziny j. niemiecki (NIE OBOWIĄZKOWY),
  • WŁASNY SAMOCHÓD - warunek konieczny(zwrot za banezynę zużytą w celu dojechania do miejsca pracy),
  • gotowość do wyjazdu do Niemczech 1.2.12 - 30.12
Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.