Praca na Mazurach i Nad morzem w hotelu !

FallWork Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

Poszukujemy kelnerów, pomocy kuchennej, kucharzy, pokojówek do Ośrodków wypoczynkowych na terenie Polski. Praca w ośrodku "REWITA" m. JURATA (okolice Helu), a także WAPLEWO (okolice Olsztyna, Mazury)

*Ośrodek wypoczynkowy REWITA

Poniżej szczegółowy opis oferty.
Z naszej strony gwarantujemy osobie Zatrudnionej:
- zakwaterowania na cały sezon (opłata miesięczna to tylko 100 zł- pokoje są 2 osobowe lub 3 osobowe z łazienkami, zdjęcia ośrodka do wglądu podczas rozmów rekrutacyjnych) w m. Jurata, natomiast w m. Waplewo opłata za mieszkanie to 30 zł miesięcznie ,a za wyzywienie 6zł (śniadanie, obiad, kolacja)
- możliwość korzystania z wyżywienia za jedyne 15 zł dziennie (nigdzie tak tanio- śniadanie, obiad, kolacja !) w Juracie i 6 zł w Waplewie
- umowa cywilnoprawna
- stawki od 16,70zł do 20zł/h + napiwki
- pracę w nienormowanych godzinach pracy. Praca po 8,12,14 godzin dziennie w zależności od liczby gości , bądź organizowanych imprez okolicznościowych- bankiety, chrzciny, wesela. Jeden dzień pracujący, jeden dzień wolny. Możliwość pracy codziennie.
- pracę dodatkową wyłącznie w sezonie letnim (maksymalnie do końca września)
-możliwość zatrudnienia na miesiąc, dwa lub trzy

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku:

Kucharz/Kucharka
- przygotowywanie posiłków dla indywidualnych gości, a także obsługa imprez masowych takich jak wesela, chrzciny, bankiety
- czyszczenie sprzętu kuchennego wraz z pomocą kuchenną
- obróbka artykułów spożywczych
- gotowanie dla większej ilości osób- wesela, imprezy, grupy zorganizowane

Pomoc kuchenna
- umiejętność przygotowywania posiłków w żywieniu zbiorowym pod nadzorem Szefa kuchni,
- czyszczenie sprzętu kuchennego
- obróbka artykułów spożywczych , obsługa urządzeń takich jak zmywarka, krajalnica, maszynka do mięsa itd.
- inne prace zlecone przez Szefa Kuchni

Nasze wymagania to:
- aktualna książeczka sanepid (wymóg konieczny)
- znajomość komunikatywna języka polskiego (mile widziane osoby z Ukrainy)
-własna odzież do pracy, umiejętność GOTOWANIA !

-> Rewita Jurata
Idealne miejsce dla surferów, plażowiczów oraz na wczasy rehabilitacyjne. Kojący szum morza, piaszczysta plaża, duże nasłonecznienie, silne i sprzyjające surferom wiatry określają unikalny charakter naszego ośrodka.
W miejscu gdzie znajduje się ośrodek, półwysep ma około 600 metrów szerokości, dając doskonałe warunki do kąpieli słonecznych, długich spacerów brzegiem morza, aktywnego wypoczynku oraz uprawiania sportów wodnych.
Szczególny mikroklimat regionu, o dużej zawartości jodu przynoszonego przez wiatr od morza, działa leczniczo na drogi oddechowe. Zalecany dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym z problemami
zdrowotnymi.

* ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRACY WYŁĄCZNIE NA OKRES WAKACJI, BĄDŹ NA STAŁE- SAM DOKONUJESZ WYBORU ! MILE WIDZIANY GRUPY ZNAJOMYCH, RODZINY W CELU WSPÓLNEGO WYJAZDU.

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV, A ODPOWIEMY !

Prosimy o informację jakim stanowiskiem są Państwo zainteresowani.

tel: 884 007 203 , 790 790 445 , 883 088 319 , 790 790 446 , 790 790 544

Prosimy o zawarcie klauzuli:
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa APT nr 6321 W przesłanychdokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Proszę o dołączanie klauzuli :„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumenciedo realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 inastępnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku zprzetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych orazuchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. AgencjaPracyFallwork623