Praca na linii produkcyjnej

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Roosendaal, zagranica

Opis stanowiska pracy

]Agencja Pracy Pollux SP z o.o /certyfikat nr 3171/ jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006r. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach:Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu.

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób:

-osoby na linie produkcyjne /pakowanie,przepakowywanie/ na okres świąteczno-noworoczny

Wymagania

- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
prawo jazdy oraz sofii numeru
-dyspozycyjność
-konto bankowe i karta do bankomatu
-ważny dokument tożsamości bez uszkodzeń

Mile widziane młode osoby nie posiadające doświadczenia zawodowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji oraz celów marketingowych prowadzonych przez Pollux Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Pollux
47-100 Strzelce Op
ul.M.Prawego 22
Biuro czynne od 9-17

Wymagania

dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji