Praca na Linii Produkcyjnej - Jełowa k/ Opola

OTTO Work Force

Opole, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Opole

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta europejskiego lidera w sektorze dekoracyjno-budowlanym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca na Linii Produkcyjnej

Numer ref.: SM/OLP/09/2020
Miejsce pracy: Jełowa k/Opola

Zakres obowiązków:
- praca przy linii produkcyjnej
- produkcja płytek z zachowaniem norm jakościowych,
- kontrola jakości produkowanego wyrobu,
- dbanie o odpowiedni stan surowców do produkcji
- obsługa maszyn i urządzeń po okresie przeszkolenia
- obsługa komputera

Co oferujemy:
- zatrudnienie na umowę cywilnoprawną w ramach pracy tymczasowej
- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta!
- szkolenia i możliwości rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- prace w systemie 3-zmianowym

Wymagania:
- znajomość obsługi komputera
- samodzielność i umiejętność pracy w zespole
- poważne podejście do przydzielonych obowiązków
- chęci do pracy
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71 lub 513 127 708
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Praca na Linii Produkcyjnej”

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.