Praca na linii produkcyjnej Holandia

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Roosendaal, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Aktualnie dla naszych Klientów poszukujemy osoby do pracy:

Praca na linii produkcyjnej pakowanie przepakowywanie produktów spożywczych.

Mile widziane osoby bez doświadczenia zawodowego również z ternu Holandii

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę na umowę o pracę
-zakwaterowanie

Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji :Produkcja

Kontaktujemy się tylko z osobami wybranymi przez klienta.

1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.

Pouczenie :
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji