Praca na fermie drobiou - Dania

JobEkspress ApS

5260 Odense S, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca-dania.dk to portal internetowwy ogłoszen o prace na terenie Danii. Świadczymy efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi prace.

Charakter pracy:

  • opieka i karmienie kurczaków rowniez indykow (farma zautomatyzowana),
  • sprawdzanie, jakośc i ważenie,
  • przygotowanie do transport,
  • inne typowe prace ogolne i porzadkowe na fermie drobiu.

Oferujemy:

  • duńska umowa o pracę na pełen etat,
  • ubezpieczenie zdrowotne zgodne z duńskim systemem socjalnym,
  • opięke polskich kordynatorów na miejscu w Danii, pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie (koszty będą potrącane z wynagrodzenia).
  • pomoc w organizacji dojazdu do Danii,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz!

proszę o wysyłanie CV na adres e.mail w temacie wpisując: „farma drobiu”

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku- wymagane
  • znajomosc jezyka angielskiego,
  • odpowiedzialność oraz elastyczność w pracy,
  • motywacja do solidnej pracy,
  • szybkość oraz precyzja w wykonywaniu zadań,
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
  • niekaralność

Prezentacja firmy

Praca-dania.dk to portal internetowwy ogłoszen o prace na terenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo