Praca na farmie we Francji dla pary

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK FARMY

MIEJSCE PRACY: Corbeilles, Francja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- mężczyzna: jazda traktorem, bieżące naprawy instalacji nawadniającej, magazynowanie zbóż i ziemniaków, montowanie systemów nawadniających,

- kobieta: prace ogrodowe, sadzenie, przesadzanie. zbieranie warzyw oraz przygotowywanie zamówień,

WARUNKI ZATRUDNIENIA

- umowa o pracę

- darmowe zakwaterowanie

- nadgodziny dodatkowo płatne,

WYMAGANIA

- chęć do wyjazdu i pracy na czas nieokreślony,

- doświadczenie w pracach rolnych- kobieta,

- prawo jazdy, doświadczenie w kierowaniu traktora- mężczyzna,

- doświadczenie w montowaniu i naprawie systemów nawadniających,

Pytania prosimy kierować pod numerem tel. 666826905

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo