Praca na budowie - montaż wykładzin

HRBC GROUP SP. z o.o.

Francja, Albertville, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie podłoża do montażu wykładzin
  • montaż wykładzin różnego typu: dywanowe, winylowe, linoleum
  • montaż progów i listew przypodłogowych
  • praca w obiektach turystycznych (hotele, pensjonaty)
  • praca w ekipie polsko- francuskiej
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 12,10 - 12,65€ + 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
  • zarobki przy 176 godzin – 2270€ netto
  • dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu
  • zwrot do 80€ za odzież roboczą

Wymagania

  • doświadczenie w montażu wykładzin różnego typu min. 2 lata
  • samodzielność w pracy
  • dokładność, precyzja, estetyka wykonania, sumienność
  • umiejętność obsługi narzędzi do montażu (zgrzewarki, frezarki, przycinarki itp.)
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych niezbędnych do wykonania montażu
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd
  • mile widziana znajomość jezyka francuskiego

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy