Opis stanowiska pracy

Centrum Handlowo Usługowe Armot – Przedsiębiorstwo prowadzące działalność w zakresie diagnostyki, serwisu i napraw oraz sprzedaży asortymentu i części zamiennych dla samochodów osobowych i aut dostawczych.
Firma poszukuje kandydatów na stanowisko: Mechanik samochodowy. Kandydaci na to stanowisko powinni wykazać się znajomością mechaniki pojazdów, a także branży motoryzacyjnej (warunek konieczny) oraz posiadać min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe min. średnie techniczne /zawodowe
- Znajomość i zainteresowanie branżą motoryzacyjną
- Samodzielność w działaniu (minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku mechanika pojazdów)
- Umiejętności indywidualnego planowania czasu pracy
- Umiejętności pracy z nastawieniem na wyniki,
- Dokładność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole, kontakt z klientem

Profil kandydata: Na zamieszczone w ogłoszeniu stanowisko poszukujemy osoby odpowiedzialnej komunikatywnej, ukierunkowanej na rozwój swój i firmy, ceniącej sobie pracę w zespole

Oferujemy:

- Wynagrodzenie podstawowe z dodatkiem zależnym od wyników
Oferty proszę przysyłać na podany poniżej e-mail kontaktowy z dopiskiem w tytule: stanowisko pracy i miejscowość.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Wymagania

Prezentacja firmy

Centrum Handlowo Usługowe Armot – Przedsiębiorstwo świadczące usługi w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis