PRACA MAGAZYNOWA- OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOWYCH- DOLNOŚLĄSKIE, WROCŁAW

Personnel International BPO Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry, 42-600, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Personnel International BPO Sp. z o. o.(nr cert. 5703) dla swojego klienta z branży logistycznej poszukuje kandydatów do

pracy magazynowej- obsługi wózków widłowych

Miejsce pracy: Wrocław(Nowa Wieś Wrocławska)

Praca w magazynie ze sprzętem elektronicznym. Praca w systemie zmianowym. Praca zarówno w tygodniu, jak i w weekendy.

Obowiązki:

  • obsługa wózków widłowych bocznych wysokiego składowania(min. 8,30m)
  • magazynowanie i uzupełnianie palet
  • kompletacja towaru(elektronika)
  • obsługa skanera

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • długotrwałą współpracę

Prosimy o wysyłanie przez kandydatów swoich aplikacji wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych bocznych wysokiego składowania(min. 1 rok- warunek konieczny)
  • doświadczenie przy kompletacji towaru
  • doświadczenie w obsłudze skanera
  • dynamika pracy
  • lojalność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka