Praca magazyniera na Bielanach Wrocławskich! Praca na stałe!

Beetsma Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma ( nr rej APT 5169 ) dla swojego Klienta, zakładu produkcyjnego na Bielanach Wrocławskich poszukuje mężczyzn na stanowisko:

Pracownik rozładunku

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie wynoszące 15,50 zł brutto
- stałe, pewne zatrudnienie,
- możliwość pracy na trzy zmiany.

Jedyne czego oczekujemy to zaangażowanie i chęci do pracy!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Proszę o dołączenie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne