Opis stanowiska pracy

Doradca handlowiec w salonie optycznym. Pomoc w doborze opraw i szkieł okularowych, sprzedaż soczewek kontaktowych.

Wymagania

Jeśli lubisz pomagać innym, dbać o ich komfort życia. Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi. Lubisz się uczyć i stale poszerzać swoją wiedzę to zapraszamy do naszego zespołu. Znajdziesz tu bratnie dusze.
Praca 8 godzin dziennie. Niektóre soboty po 4 godziny. W niedziele nie pracujemy.
Poszukiwane osoby bez nałogów.
Możliwość przeszkolenia na miejscu.

Prezentacja firmy

Salon Optyczny oferujący szkła, oprawy okularowe, okulary, badani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na czas próbny.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie