Praca korporacyjna z francuskim

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1154765

Twoja następna firma
Międzynarodowa organizacja działająca w branży bankowości inwestycyjnej.

Twoje następne stanowisko
  • Zarządzanie dokumentacją klientów
  • Sprawdzanie poprawności danych w wewnętrznych systemach
  • Kontakt z klientami w języku francuskim, bądź angielskim

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Motywacji do pracy oraz wysoką kulturę osobistą
  • Angielski min.B2 oraz francuski B2/C1
  • Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Co zyskujesz?
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Pakiet benefitów, w tym między innymi dofinansowania do szkoleń
  • Szansa na awanse wewnętrzne, również do innych działów w organizacji

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, prześlij nam swoje aktualne CV w języku angielskim na podany adres email.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy