Praca Kierowca Busa na Trasach Miedzynarodowych

Auto Velvex Sp. z o.o.

44-153 SOŚNICOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zatrudni kierowców z doświadczeniem do przewozu towaru w ruchu międzynarodowym samochodami dostawczymi z Plandeka do 3,5T DMC

Zainteresowane osoby (oferta dla zamieszkałych na terenie Śląska) prosimy o przeslanie swojego CV na adres e-meil lub kontakt pod telefonami który znajdziesz na naszej stronie internetowej firmy Auto Velvex

Wymagania

Wymagana znajomość topografii Europy oraz doświadczenie w tego typu pracy
Osoba ubiegająca się o to stanowisko powinna być dyspozycyjna ponieważ praca wymaga częstych i długich wyjazdów poza granice Polski
Mile widziana znajomość jeżyka obcego (angielski lub niemiecki)

Prezentacja firmy

Firma AUTO VELVEX Sp. z o.o. posiada ponad 20 letnie doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców