Opis stanowiska pracy

Na terenie województwa podlaskiego realizujemy tygodniowo kilkadziesiąt ankiet. Do zadań ankieterów należy poszukiwanie respondentów spełniających określone kryteria oraz przeprowadzanie z nimi wywiadów. Wywiady dotyczą przede wszystkim opinii na temat usług, produktów, reklam oraz kwestii społecznych (edukacja, rynek pracy). Praca NIE wiąże się ze sprzedażą.

Oferujemy:

- szkolenia z zakresu zasad realizacji badań społecznych i marketingowych,
- elastyczny czas pracy (praca główna lub zajęcie dodatkowe),
- wynagrodzenie zależne od liczby zrealizowanych ankiet.
- firmowy laptop oraz telefon

Wymagania

Wymagania

Oczekujemy:

- dobrej organizacji czasu pracy i systematyczności,
- otwartości w kontaktach z ludźmi,
- uczciwości.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji badań społecznych i marketingowych. Mile widziane osoby 50+

Prezentacja firmy

Zajmujemy się badaniami rynku oraz badaniami społecznymi od 2000 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
bez terminowo
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
400PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie zależne od liczby wykonanych ankiet
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media