Praca IT Programowanie - Programista C++ Poznań

CAD Projekt K&A s.c.

61-612 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy profesjonalisty, który z pasją włączy się w rozwój naszego oprogramowania. Jeśli masz ciekawe pomysły i zapał, zapraszamy - dołącz do naszego kreatywnego teamu!

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie w stabilnej firmie,
- wsparcie zespołu doświadczonych programistów,
- przyjazną kulturę pracy i twórczą atmosferę,
- realizację ciekawych projektów graficznych,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- spokojne miejsce pracy w miłym towarzystwie.

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne,
- dobre posługiwanie się językiem C/C++, OpenGL,
- kilkuletnie doświadczenie w programowaniu w języku C/C++,
- język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację i posługiwanie się dokumentacją techniczną,
- mile widziana znajomość środowiska Embarcadero RAD Studio.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)". Zapewniamy dyskrecję. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma CAD Projekt K&A z Poznania należy do liderów na polskim rynku opro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy