Praca fizyczna przy montażu ekranów akustycznych w Niemczech

Ecotec Polska Sp. z o.o.

02-509 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Ecotec Polska Sp. z o.o. to polsko-niemiecka firma zajmująca się montażem ekranów akustycznych i farm solarnych oraz ich serwisowaniem.

Poszukujemy osób, które chciałyby nawiązać z nami współpracę na poniższych warunkach oraz które spełniają poniżej wypisane wymagania:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – na warunkach polskich (zgłoszenie do ZUS),
- wykonywanie zleconych prac w Niemczech,
- dopełnienie wszelkich formalności związanych z umożliwieniem wykonywania zlecenia na budowach znajdujących się poza granicami RP (A1, EKUZ),
- wynagrodzenie za przepracowane godziny w PLN - stawka na początek 18 PLN netto / h oraz „postojowe” w wysokości 100 PLN netto za każdy dzień niepracujący spędzony w Niemczech,
- możliwość wykonywania zlecenia przez około 45 h / tygodniowo,
- zorganizowanie przejazdu do kraju wykonywania zlecenia (koszty bezpośrednio pokrywa Ecotec)
- zorganizowanie zakwaterowania w kraju wykonywania zlecenia (koszty bezpośrednio pokrywa Ecotec),
- użyczenie narzędzi i sprzętu,
- jedynymi kosztami bezpośrednimi, jakie ponosi Zleceniobiorca w kraju wykonywania zlecenia, to koszty żywienia; pieniądze w walucie kraju wykonywania zlecenia Zleceniobiorca musi sam sobie zorganizować; wynagrodzenie płacimy w PLN.

Wymagania

- umiejętność spawania i obsługi koparko-ładowarki – warunek konieczny,
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach – przede wszystkim nastawienie na rozwiązywanie problemów, a nie ich mnożenie,
- znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie opisu prac do wykonania,
- możliwość podjęcia współpracy od zaraz
- nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
Osoby faktycznie zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem. W temacie wiadomości prosimy umieścić nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)".

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Prezentacja firmy

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Ecotec za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
rok
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie