Praca fizyczna - praca dorywcza, Kostrzyn Nad Odrą

OTTO Work Force

Kostrzyn Nad Odrą, lubuskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą

OTTO Polska Sp. z.o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku :

Praca fizyczna - praca dorywcza

Nr. ref. JK/PF/07/2015

Opis stanowiska:

- składanie i rozstawianie hal namiotowych,

- prace pomocniczne,

- prace porządkowe,

Wymagania:

- dyspozycyjność w terminach 11-22.07 oraz 04-08.08,

- dyspozycyjność w dużym wymiarze godzin.

- tężyzna fizyczna,

- mile widziane własne obuwie robocze,

- umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

- pracę na umowę zlecenie,

- wynagrodzenie godzinowe,

- pewne wynagrodznie,

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowaney prosimy o przesłanie alikacji z CV drogą mailową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.