PRACA FIZYCZNA DLA EKIPY OD ZARAZ

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Poznań, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania :

• praca fizyczna na winnicy - przygotowanie do sezonu

(wyrywanie chwastów, oczyszczanie krzaków winnych)

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydatów :

• bardzo dobrej kondycji fizycznej

• doświadczenie w pracach fizycznych

• zgranej ekipy 4-osobowej z własnym autem (CV prosimy wysyłać grupowo)

• uregulowanej składki zdrowotnej za ostatnie 30 dni

• mobilizacji do szybkiego wyjazdu (praca w dniach 27.03.-01.04. – jedna winnica, od 3.04 możliwość przejazdu na inną winnicę do lipca 2017)

• mile widziana znajomość języka francuskiego

Pracując z nami gwarantujemy:

• polską umowę o pracę tymczasową na czas określony

• stawkę 9.76 euro/brutto

• bezpłatne zakwaterowanie

• 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy)

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo