Praca (Elektromechanik) - od 2500 euro brutto/mies. - Belgia (+Kwaterunek)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Diest, zagranica

Miejsce pracy: Diest
Posiadasz doświadczenie jako Elektromechanik? Doskonale!

Przedstawiamy ofertę pracy w Belgii w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich, dzięki czemu będziesz się rozliczać w ZUS!

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, które zaczyna się od 16 euro, a oprócz tego... liczne dodatki!

Jeśli masz kolegę, który posiada analogiczne doświadczenie, poleć Go nam, a po przepracowaniu przez Niego pełnego miesiąca otrzymasz dodatkowe 100 euro brutto!

Wyjeżdżając swoim samochodem otrzymasz od nas kartę paliwową, a dowożąc innego Pracownika dostaniesz 100 euro brutto/mies.!

Jeśli obawiasz się wyjazdu, rozwiewamy Twoje obawy! Najpierw pomożemy zorganizować Ci zakwaterowanie (osoby z możliwością wyjazdu własnym samochodem otrzymają bezpłatne zakwaterowanie), a następnie nasz Koordynator będzie dostępny w Belgii, aby Ci pomóc!

Jakie warunki musisz spełnić, abyśmy rekomendowali Cię do Klienta?

Jedyne, czego wymagamy, to doświadczenia w obszarze pracy jako Elektromechanik, posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, możliwości wyjazdu do Belgii swoim samochodem i chęci do podjęcia długoterminowego zatrudnienia!

Jeśli spełniasz te warunki, aplikuj już dziś!

Jakie będą Twoje obowiązki?

Firma, do której rekrutujemy, zajmuje się naprawą maszyn (głównie wózków widłowych, ale również podnośników koszowych i nożycowych, silników Diesel i LPG, ładowarek teleskopowych oraz układów hydraulicznych).

Do Twoich obowiązków należałaby więc naprawa, konserwacja i utrzymywanie w ruchu wspomnianych powyżej maszyn.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy