Praca dorywcza - wykładanie towaru, Szczecin

OTTO Work Force

Szczecin, zachodniopomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Szczecin

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta w Szczecinie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Praca dorywcza - wykładanie towaru

Nr. Ref. JK/PD/SF/06/2015

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy:

- pakowanie towaru,

- wykładanie towaru,

- prace porządkowe, pomocnie na hali,

Wymagania:

- dyspozycyjność w dniu: 27.06.2015r. w godz. 7:00 - 15:00,

- mile widziany status osoby uczącej się,

- chęć i motywacja do pracy,

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie,

- stawkę godzinową 12,00zł brutto/h,

- pewne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.