Praca Dorywcza w Sklepie od Zaraz

WYG HR Consulting Sp. z o.o.

02-674 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-674 Warszawa

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Praca Dorywcza w Sklepie

Miejsce pracy: Warszawa Centralna, Muranów

Opis stanowiska:

Układanie towaru w sklepie,

Dbanie o właściwą ekspozycję towaru,

Rozmieszczanie towaru zgodnie z procedurami,

Pomoc przy pakowaniu zakupów.

Oczekiwania:

Umiejętność pracy w zespole,

Chęć i motywacja do pracy fizycznej,

Dyspozycyjność 23.04

Oferujemy:

Pracę na podstawie umowy zlecenie,

Miłą atmosferę pracy,

Rozliczenie godzinowe czasu pracy,

stałą współpracę przy zleceniach.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10206.