Praca dorywcza w dniu 25-28.05.2015 przy rozładunku dokumentów

OTTO Work Force

Lublin, lubelskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Lublin

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy przy rozładunku dokumentów.

nr. ref. MD/LUB/05/15

Opis stanowiska:
• Rozładunek dokumentów,
• Prace zlecone

Oferujemy:
• Zatrudnienie na trzy dni od 25 do 28 maja na umowę zlecenie
• Zlecenie na min. 8 godz. pracy dziennie - rozpoczęcie pracy o godz. 8.00
• Możliwość współpracy przy innych zleceniach

Wymagania:
• Chęć i motywacja do pracy
• Dokładność
• Odpowiedzialność

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.