Praca dorywcza na magazynie

OTTO Work Force

Będzin, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Będzin

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prace magazynowe - praca dorywcza

Rejon: Będzin, woj. śląskie

Nr ref. DM/PDM/03/2014/IP

Opis stanowiska pracy:

  • Rozładunek/załadunek produktów, pakowanie artykułów,
  • Skanowanie, oklejanie, etykietowanie,
  • Prace porządkowe,
  • Prace magazynowe.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w godz. 8:00 - 14:00,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.