Praca Dorywcza (Magazynowa), Gorzów Wielkopolski

OTTO Work Force

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów  w Gorzowie Wielkopolskim poszukujemy kandydata/kandydatów na stanowisko:

Pracownik inwentaryzacji

Nr. Ref. JK/PI/GW/11/2014

Miejsce wykonywania pracy: Gorzów Wlkp

Opis stanowiska pracy:

- liczenie towaru,

- pakowanie towaru,

- wprowadzanie danych do systemu,

- drobne prace magazynowe i porządkowe.

Wymagania:

- pełna dyspozycyjność w dniach 01-02.12.2014r.,

- motywacja i chęć do pracy,

- mile widziany status studenta.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- stawka 12 zł brutto/h,

- pewne wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.