Opis stanowiska pracy

- pozyskanie 1 klienta na otwarcie BEZPŁATNYCH kont bankowych (przez internet)
- klientem może być zleceniobiorca (a mogą to być osoby pozyskane przez zleceniobiorce)
- czas potrzebny na wykonanie zlecenia około 2h
- istnieje możliwość zawarcia umowy na więcej produktów (nie tylko bankowych) oraz na większą ilość klientów (uzgadniane indywidualnie wraz z wynagrodzeniem)

Płatność następuje w dwóch częściach. 50% z góry oraz 50% po wykonaniu zlecenia.
Wynagrodzenie 177 zł (możliwe większe wynagrodzenie po uzgodnieniu liczby produktów)

Możliwość nawiązania stałej współpracy.

Oferujemy:

- umowę o dzieło
- pomoc w przypadku problemów technicznych z wykonaniem zlecenia
- 50% płatności z góry, reszta zaraz po wykonaniu zlecenia

Wymagania

- Komputer

- dostęp do internetu

- sumienność

- uczciwość

- min. 18 lat

Prezentacja firmy

Praca dodatkowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
50PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Inne