Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Obecnie, dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy na stanowisko:

praca dodatkowa

Nr ref.: 41168
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Elbląg

Zakres obowiązków:
  • repacking produktów
  • naklejanie etykiet

Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • aktualna książeczka SANEPID (wymóg konieczny)
  • dobra kondycja fizyczna

Oferta:
  • umowa zlecenie
  • atrakcyjna stawka 18 zł brutto/h
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość kolejnych zleceń

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)