Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy dodatkowej ? Lubisz kontakt z ludźmi i chcesz zdobyć nowe doświadczenie ? Dobrze trafiłeś !

Kogo poszukujemy ?
- osób zatrudnionych na umowę o pracę, studentów, freelancerów z własną działalnością gospodarczą.

Co będziesz robić?
- praca polega na przeprowadzaniu wywiadów z potencjalnymi klientami

Gdzie odbywa się praca ?
- praca odbywa się w siedzibie naszej firmy lub w biurze klienta

Jaki jest czas pracy ?
- sam decydujesz ile i kiedy pracujesz – oczekujemy min. 10 godzin pracy w tygodniu

Jaka jest forma zatrudnienia ?
- zostaniesz zatrudniony na umowę zlecenie, będziesz miał również wpływ na wysokość swoich dochodów – im więcej pracujesz tym więcej zarabiasz.

Czy mam możliwości rozwoju ?
- po ukończeniu szkolenia możesz rozwijać się w kierunku indywidualnej obsługi klienta lub w kierunku menadżerskim.

Kim jesteśmy ?
- jesteśmy niezależną firmą doradczą działająca od ponad 12 lat na rynku usług finansowych.

Wymagania

Czego oczekujemy ?
- wykształcenia min. średniego, niekaralności, komunikatywności, rzetelności, podstawowej znajomości obsługi komputera

Prezentacja firmy

Jesteśmy ogólnopolską firmą doradztwa finansowego. Naszym kliento... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse