praca dodatkowa na recepcji

Bracka 6

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Luksusowy Aparthotel w centrum Starego Miasta poszukuje osoby na recepcję (praca dodatkowa).

Potrzebujemy osoby, która mogłaby pracować dorywczo na recepcji, w miarę potrzeb jakie zaistnieją w ciągu tygodnia,  wieczorem oraz w niektóre weekendy. Grafik pracy wcześniej do uzgodnienia.

Najlepiej osoba, która pracuje lub pracowała w hotelu na recepcji poszukująca dodatkowego źródła dochodu.

Wymagania: wykształcenie wyższe, minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku, miejsce zamieszkania niedaleko centrum miasta, wysoka kultura osobista, bardzo dobry kontakt z klientem, dyspozycyjność, rzetelność, dokładność i obowiązkowość w powierzonych obowiązkach, umiejętność współpracy z innymi członkami personelu, bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (inne mile widziane).

Obowiązki: profesjonalna i efektywna obsługa gościa hotelowego , przyjmowanie rezerwacji, prowadzenie korespondencji hotelowej , obsługa urządzeń biurowych (telefon, fax), wykonywanie raportów dobowych, pomoc w organizacji pobytu Gości.

Wymagania

Obowiązki: profesjonalna i efektywna obsługa gościa hotelowego , przyjmowanie rezerwacji, prowadzenie korespondencji hotelowej , obsługa urządzeń biurowych

Prezentacja firmy

Luksusowy aparthotel w centrum Krakowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka