Praca dodatkowa LUBLIN i okolice

Kołbiel Trans

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Trwa nabór do udziału w projektach realizowanych na terenie województwa lubelskiego. Poszukujemy osób chcących rozwijać się w środowisku motywujacym, ambitnych i aktywnych.

Kandydaci powinni posiadać umiejętności komunikacyjne, wysoką kulturę osobistą oraz wykazywac zaangażowanie w realizacji celów.

Obowiązki kandydata: prawidłowe wypełnienie ankiet.

Miejsca wykonywania pracy: Lublin i okolice, dowolne, wybór ankietera

Wymagania

Wymagania: komunikatywność, kreatywność, motywacja, sumienność.

Prezentacja firmy

Kołbiel Trans to firma rodzinna z Lublina. Działalność rozpoczęliśmy w r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta