Opis stanowiska pracy

Młodszy Konsultant ds. Kontaktów i Wsparcia Klientów

Do głównych obowiązków Młodszego Konsultanta należy: rozpoznanie i badanie problemu oraz udzielenie pomocy we wdrożeniu rozwiązań.

Poszukuję komunikatywnych, kreatywnych osób do pomocy w przygotowywaniu ofert handlowych i obsługi klienta. Zapewniam szereg profesjonalnych szkoleń dotyczących rozwoju osobistego oraz daję możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów i referencji.

Oferta jest skierowana do osób uczących się lub pracujących, szukających dodatkowego zatrudnienia.

* Chcesz podnieść swoje kwalifikacje?

* Nabyć większego doświadczenia w życiu?

* Mieć szansę zrobienia kariery?

* Jesteś osobą ambitną, pracowitą, masz dobry kontakt z ludźmi?

Jeżeli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Wymagania

• wysoka kultura osobista
• kreatywność
• niekaralność
• znajomość komputera i pakietu office na średnim poziomie
• rzetelność
• komunikatywność
• mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

- Bogaty system szkoleń
- Prostą i czytelną ścieżkę do awansów i podwyżek
- Opiekę ze strony przełożonych
- Elastyczne godziny pracy

Prezentacja firmy

Moja firma współpracuje z dużym Europejskim Koncernem Finansowym i zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta