Praca dodatkowa dla przedstawicieli handlowych z branży rolnej

Księgowy Sp. z o.o.

Oława, Strzelin, Środa Śląska, Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze zwrotów podatku vat dla gospodarstw rolnych poszukuje przedstawicieli handlowych działających w branży rolnej (maszyny, nawozy, środki ochrony roślin, materiały siewne). Praca na terenie powiatów Wrocławski, Oławski, Strzeliński, Średzki, Oleśnicki, Trzebnicki. Wynagrodzenie prowizyjne za pozyskanie klienta + premia za wykonanie planu sprzedaży.

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe \\\\\\\"Księgowy Sp. z o.o.\\\\\\\" specjalizują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo