PRACA DODATKOWA DLA DORADCÓW FINANSOWYCH !!!

Boch s.c.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś:

- agentem ubezpieczeniowym

- doradcą ds leasingu

- doradcą finansowym

- pracujesz bezpośrednio z klientami

TO OGŁOSZENIE SKIEROWANE JEST DLA CIEBIE!

Jesteśmy niemiecką, certyfikowaną firmą znaną w całej europie, przede wszystkim z bezpieczeństwa, oraz zadowolenia naszych klientów. Zajmujemy się konferencyjną sprzedażą metali szlachetnych.

Nie musisz znać szczegółowo naszego produktu, ponieważ sprzedamy go za Ciebie. Twoim zadaniem jest jedynie zaproszenie potencjalnych klientów na nasze konferencje.

Wymagania

- otwartość
- komunikatywność
- dobra organizacja czasu pracy
- dyspozycyjność

Mile widziane:
- doświadczenie w sprzedaży

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Nasza firma jest prężnie rozwijającą się spółką dystrybucyjną na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse